Friday, April 29, 2005

احمدی نژاد هم دم در آورده!

شهردار تهران گفت: صحنه‌ي كشور نشان مي‌دهد در اين هشت سال سر چه كساني كلاه رفته است.
«محمود احمدي‌نژاد» در حاشيه‌ي بازديد از شهرداري منطقه‌ي چهار شهر تهران گفت: مطلع شدم كه رئيس محترم دستگاه‌هاي اجرايي بالاخره يك بار در ترافيك تهران معطل شدند و از نزديك آن را لمس كردند، از اين جهت خوشحال و از سوي ديگر متأسف هستم.
وي افزود:‌ خوشحال از اينكه بالاخره يك بار از ميان مردم عبور و در پايان دوره‌ي هشت ساله بخشي از مشكلات مردم را لمس كردند و متأسف از اينكه بسيار دير و در پايان دوره‌ي مأموريت با معضل ترافيك آشنا شدند.
احمدي‌نژاد گفت: البته احتمال مي‌دهم كه رييس جمهور اين بار از مسير ويژه و با اسكورت حركت نكرده و همين امر باعث شده كه بخشي از مشكلات مردم را لمس كند.
وي ادامه داد: شايد به جاي اينكه از پاستور به دانشگاه تهران بروند، از كاخ سعدآباد حركت كرده‌اند و اين مسير طولاني وي را دچار مشكل كرده است و فكر مي‌كنم اگر دفتر ايشان در پاستور باقي مي‌ماند شايد زودتر با مشكلات مردم آشنا مي‌شدند چرا كه در سعدآباد انسان ديرتر واقعيت‌هاي زندگي مردم را مي‌بيند.
احمدي‌نژاد افزود: البته علت تشديد هجوم به مديريت شهري را اين روزها خوب متوجه‌ايم، درد پاسخ به اين مسائل نبوده و الان هم نيست، اما اينها را بي‌ارتباط با موضوع كلاه نمي‌دانيم، همان كلاهي كه ايشان مطرح كردند و البته ساحت ملت ما پاك‌تر و بزرگتر از آن است كه سر كسي كلاه بگذارد و صحنه‌ي كشور نشان مي‌دهد در اين هشت سال سر چه كساني كلاه رفته است.
وي با بيان اينكه «دير رسيدن رئيس جمهور به دانشگاه تهران بركاتي براي تهران و كشور به دنبال دارد» افزود: سه ماه به پايان ايشان باقي است و اين مدت وقت خوبي براي اتخاذ تصميمات خوب، ارائه‌ي خدمات و رفع گره‌هاي مردم است

ادامه مطلب را هم اینجا بخوانید

5 نظر:

Anonymous vahidjv نوشته...

از کی تاحالا حرف درست شده دم درآوردن..کمی هم واقع بین باشیم بد نیست...مخصوصا مدعیان

12:09 AM  
Anonymous فاطمه نوشته...

خب ، این خودش کلی سوژه بود!! احمدی‌نژاد و کارهاش کم سوژه نیستند آقا وحید!! برای نوشته‌های ابراهیم رها کلی خوراک بود ، نه؟

2:22 AM  
Blogger Sadjad نوشته...

متاسفانه آقای احمدی نژاد با وجود تمام قدرتی که به سبب باند بازی گروهی به وی داده شده درکی از نقش خود به عنوان شهردار پایتخت ندارد و فکر می کند که بانی یک هیئت مذهبی شده است که به نظر من از اداره همان هم عاجز است.

10:14 AM  
Anonymous Anonymous نوشته...

کی می خواهید با شایعه و با تحقیر حرف بزنید. اگر منطق دارید جواب بدهید. چرا این قدر لمپن هستید؟ با فحش و ناسزا که نمی شود بحث منطقی کرد. واقعا باید به حال تو تأسف خورد که مثلا روشنفکری را هم نشخوار می کنی. چرا از همان غربی ها ادب و آداب مباحثه را یاد نمی گیریم خدا می داند. ولی یک سئوال آیا قبول دارید که رئیس جمهور بودن برای مردم کلاه است؟

5:45 AM  
Anonymous Anonymous نوشته...

سلام بر همگی
از ناجانمردی دوستانی که به تخریب چهره خدمتگذار مردم ( احمدی نژاد) می پردازند متعجب نیستم زیرا که مشخص است که سوزش کسانی که در مقابل ملک مدنی ساکت بودند از چه ناحیه ای است
من

11:18 PM  

Post a Comment

خانه >>