Sunday, April 17, 2005

شیرین عبادی معاون حقوق بشر دکترمعین !

در جلسه ستاد دکتر معین با وبلاگ نویسان مباحث مختلفی مطرح شد
اما برای من جمله تاجزاده در مورد معاون حقوق بشر دکترمعین بیشتر توجه ام را جلب کرد
تاج زاده گفت : بجای اینکه فردی دولتی بییاید و معاون معین در این زمینه شود قطعا مردم میگن این نمایشی برای دو تا رای بیشتراست اما فرض کنید خانم شیرین عبادی معاون حقوق بشر دکترمعین بشه قطعا مردم باور خواهند کرد که ما می خواهیم این مساله را جدی بگیریم و ....اما من فکر نمی کنم این مصطفی تاج زاده این معاونی شیرین عبادی را همین طور فرضی گفته باشه یه خبر های هست!!!
مطالب کوچه و میرزا پیکوفسکی و امشاسپندان و زن نوشت و پناه و مه زود را هم بخوانید

6 نظر:

Anonymous نیما نوشته...

سلام/همیشه یه خبرایی هست.فرض کن علامت چشمک البته معصومانه

4:37 PM  
Anonymous سامان نوشته...

من كه گمون نمي كنم اين ژست هاي سياسي دكتر معين (كه از قضا دوستش دارم و بهش راي نمي دم) و تاجزاده (كه از قضا دوستش ندارم ولي براي هر سيستم دولتي مفيد مي دونمش) و يا محمد رضا خاتمي (كه از قضا اونقدر پتانسيل توش مي بينم كه براي بازي با جمهوري اسلامي حيف باشه) بتونه كاري از پيش ببره! نمي دونم شما هم مثل من سري به شهرهاي كوچك يا جنوب شهرها زديد يا نه!؟ ولي مي دوني! اونجاها حتي رضايي رو بيشتر از معين ميشناسن...
موفق باشي

12:15 AM  
Anonymous هزار حرف نگفته نوشته...

سلام
وبلاگ پر محتوات رو دیدم.
لینکش را خواهم گذاشت منم به اون جلسه دعوت شدم
اما این روزا از سیاست بیزارم.

با مهر
علی

2:38 AM  
Anonymous وحید نوشته...

ممنون

2:51 AM  
Anonymous sadjad نوشته...

البته برادر تاج‌زاده حتمن شوخی کردن
[چون وقتی قراره مثلن دکتر معین ردصلاحیت بشه، خب معاونت حقوق بشر هم نخواهیم داشت دیگه] ا

3:27 AM  
Blogger Ehsan نوشته...

خیلی با مطلب نیک آهنگ کوثر در مودر نشست وبلاگ نویسها با مشارکتی ها حال کردم . یه عده مشارکتی سرشونو کردن تو برف فکر می کنند الان هم سال 76 که بتونن با این روشهای کشکی مردم رو بیارن پای صندوق رای. اصلا انگار نه انگار که اتفاقی افتاده تو این 8 ساله . انگار نه انگار که 8 سال ریاست جمهوری و 4 سال دو سوم مجلس دستشون بود و هیچ کاری نتونستن بکنن .حالا جالبیش اینجاست که دقیقا همون حرفا رو میزنن دقیقا همون استدلال قبلی رو استفاده می کنن. مثل همیشه اونا (جناح راست ) بد هستن. شما هم مثل ما از اونا بدتون میاد . پس به ما رای بدید که هم شما حال کنید که اونا خورده تو پوزشون و رای نیاوردن هم ما حال کنیم که 4 سال دیگه می تونیم کشور رو اداره کنیم و بخور بخور راه بندازیم . یعنی اینقدر خنگن که نموتن بفهمن تاریخ مصرف این حرفا تموم شده و مردم دیگه امتحان پس داده ها رو تحویل نیمگرند؟ البته تقصیر خودشون هم نیست . اون چیزی که مردم دنبالشن و آلترناتیو قوی دیگه ای هم برای رسیدن بهش پیدا کردن اینا اصلا اعتقادی بهش ندارند . اینا تمام زندگیشون و هر چیزی که تو دنیا دارند نه فقط از نظر مادی بلکه تمام خاطرات خوششون دوران جوونیشون از همین رژیمه . برا همین هر موقع می خوان تصمیم مهمی بگیرن حالا اگر اعتقاد و طرز تفکرشون هم عوض شده باشه به خاطر قلبشون و حس نوستالوژی که نسبت به انقلاب دارن نمیتونن اونجور که مردم میخوان تصمیم بگیرند و همیشه نظام رو به خواست مردم ترجیح می دهند . برای نمونه می تونید به آلبوم عکس علی مزروعی یه نگاه بندازید . این آقای اصلاح طلب توی این 25 ساله به تمامی کشورهای خوش آب و هوای دنیا سفر کردن . نماینده مجلس شدن . مدیر پروژه بزرگترین سد ایران شدن و هزاران رانت کوچک بزرگ دیگه که ما نمیدونیم . آخه این آدم و امثال این آدم که واقعا اگر نظام جمهوری اسلامی تو ایران نبود نهایتش یه کارمند ساده بودن که الان بازنشسته شده می شدن مگه عقلشون معیوبه که بخوان خواست مردم رو جدی بگیرن و قواعد بازی حکومتی تو ایران رو تغییر بدن ؟ این نظام برای اونا مثل یک پدر می مونه درسته که بعضی موقعها با هم دعوا و قهر و آشتی می کنند اما نمی تونن دوسش نداشته باشن و به مرگش راضی باشند .

12:32 PM  

Post a Comment

خانه >>