Friday, April 01, 2005

فعلاً تعطيلاتيم!

ما امروز در آفتاب عملاً در تعطيلاتيم! چون الان ساعت 30/13 روز جمعه تنها مريم شباني، سونا خرامان و مهوش نصراللهي اومدن.
فرزانه سالمي پس از دو هفته كار مداوم امروز مريض شده و خونه مونده هرچند كه با اين حالش از داخل خونه هم داره خبر مي فرسته.
نيكي محجوب چند روز رفته تعطيلات، بقيه هم تا الان نيومدن و يك سري هم ماشاالله از روز اول در تعطيلاتن. خبرنگاران حرفه اي خواستين، بيايين پيش خودم. حتماً رو دست مي برينشون!!!

6 نظر:

Anonymous مریم نوشته...

بازم سلام... من واقعا با این نیروهای اکتیو بهتون تبریک می گم :) اما ما هم فردا باید بریم سر کار که همه مون قراره مریض شیم.. اونم از نوع مسریش!!! آخه روز 13 دیگه کی می ره سره کار ؟

1:37 AM  
Anonymous وحید نوشته...

روزنامه نگارانه حرفه ای میرن اما روز نامه نگارانی که کارمندی فکر می کنن نه!!!!!

1:47 AM  
Anonymous Anonymous نوشته...

اگه فکر می کنید اجیر کردن خبرنگاران کار حرفه ای کردن است متاسفم اما حتی همکاران شما هم به تعطیلات احتیاج دارند که شما آن را دریغ می کنید.حتما جواب می دید که خوب پول می دیم!!!

2:13 AM  
Anonymous فاطمه نوشته...

جدی شما به صاحب کامنت قبلی این جوابو می‌دین؟! ... که پول می‌دین؟ به‌به ، یه بنده‌خدایی یه بار به چند تا از بچه‌های مطبوعات گفتن : این حق‌التحریر و حقوق‌های شما شرم‌آوره ! آقا ما که آب شدیم رفتیم تو زمین ! حالا اگه خبری هست ، ما اونجا در خدمتیم قربان

2:58 AM  
Anonymous وحید نوشته...

خانم فاطمه اینا ارزش پاسخ دادن نداره اینا دردشون چیزه دیگه ایه !!!

3:36 AM  
Blogger هادی نوشته...

وحید عزیز سلام. اولا از لاینکت ممنون دوما سال نو رو تبریک گفتم؟؟ سوم تو رو خدا این ستونت تو اقبال رو مرتب بنویس تو این سال جدید چهار- خبرنگار غیر حرفه ای با نام مستعار نمی خواین؟

9:18 PM  

Post a Comment

خانه >>